• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 313
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2011-11-18 12:57:57

Architektura starożytnaJest wiele dziedzin sztuki i nauki oba te światy są bardzo wszechstronne i rozbudowane. Rzadko kiedy i na niewielu gruntach przenikają się te dziedziny. Jedną z dyscyplin sztuką o matematycznym podejściu jest architektura.

 

Dobrze zna się na niej architekt szczecin. Architektura powstała wraz z budownictwem swój rozkwit przeżyła w każdej epoce. Jedną z pierwszych była starożytność, przytakuje architekt szczecin. Starożytność wyraża się dobrym ucie gustu i wiekopomnymi budowlami. Starożytność to kultura Rzymu i Grecji, powstały wtedy budowle jakie przetrwały do dziś, to np. forum romanum, koloseum, kolos z Rados, agora, teatr, polis, świątynie bogów greckich i rzymskich. Architekt szczecin zna te wszystkie budowle i style.

 

Starożytność w kwestii architektury wyróżnia się między innymi wielkimi budowlami, kolumnami, olbrzymimi fasadami, wybitnymi wzorami obrazującymi ówczesne życie. Starożytność tworzyła formy wyniosłe i piękne, świat pamięta je i odwiedza do dziś. Sprawia to bardzo wiele problemów dla wszystkich architektów bo odtworzenie podobnego efektu jest bardzo trudne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architektura starożytna
Nick: