• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 418
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2011-11-18 13:12:29

 

Architektura renesansuKażdy styl a swoją charakterystyczną cechę. Powstało wiele nurtów w sztuce większość dość odmiennych, reszta bardzo podobna dokładnie rzecz ujmując starsze były bardziej innowacyjne współczesne czyli obecne są znacznie bardziej powtarzalne czyli istotnie mniej innowacyjne.

 

To efekt nie tylko rozwoju sztuki i wyczerpania, ale też przesycenia formą. Architekt szczecin jest rewelacyjnym przykładem na to jak można posługiwać się wprawnie architekturą. Styl renesansu to następny styl po starożytności i średniowieczu. Renesans to inaczej ożywienie oznacza powrót do starego stylu.

 

Odwołuje się głównie do starożytności. Obiektem budów dla renesansu są kościoły i świątynie typu Bazyliki i inne oraz zamki i dworki. Renesans to styl bogaty we wzory i freski czyli malowidła na ścianach kościołów. Architekt szczecin jest bardzo dobrym architektem doskonale odczytuje akcenty tych epok i wykorzystuje je w swojej pracy bez trudu. Architekt szczecin zna się na renesansie jak nikt inny. Renesans pochodzi z Włoszech to tam narodził się ten rzadki styl w architekturze.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architektura renesansu
Nick: