• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 199
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2011-11-18 13:14:09

 

Architektura modernizmuHistoria tworzy przyszłość w ograniczony sposób oczywiście. Przeszłość jest częścią przyszłości. To samo tyczy się nauk czy sztuki. Mimo iż są to dwie tak odrębne dziedziny życia. Obie bardzo ważne zresztą i potrzebne.

 

Życie może być ubogie warto je upiększać takimi wartościami. Modernizm to silny prąd w sztuce w tym także architekturze co zauważa słusznie architekt szczecin . Modernizm oznacza współczesność, powstało już wiele nowych nurtów do których zaliczyć można np. postmodernizm.

 

To ważne nurty w historii sztuki architektury wyznaje architekt szczecin. Modernizm to często krytyka starej formy i próba stworzenia nowych kształtów bardziej szokujących, przyciągających spojrzenia na dłuższą chwilę budzące podziw i zachwyt oraz zdziwienie przede wszystkim co to właściwie jest taki właśnie jest modernizm. To zwięzłą charakterystyka nurtu jakim jest modernizm przyznaje się do niego architekt szczecin twierdzi, iż większa część architektury obecnej i niedawno stworzonej powstała w oparciu o przeszłe formy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architektura modernizmu
Nick: