• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 7445
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2011-11-18 13:16:25

 

Architektura współczesnaArchitektura to złożony agregat, powstała z wielu różnych dyscyplin o stosunkowo zmiennym nastroju i charakterze. To bardzo młoda dyscyplina sztuki. Wszak zgodnie z nazwą istnieje od czasów obecnych.

 

Jednak swoją inspirację czerpie z przeszłych nurtów i prądów sztuki o charakterze globalnym takich jak: renesans, gotyk, modernizm, postmodernizm. To w sumie dość nowa forma stwierdza architekt szczecin, współczesna architektura jest bardzo dobra dal mas wyznaje architekt szczecin. Zdaje sobie sprawę jak pospolite kształty tworzy i tak jak wszystko inne uległa komercjalizacji.

 

Ma być dostępna dla konsumenta każdego czyli nijakiego brak tu wspólnego mianownika. Jest to dość nudna i wyczerpana forma bazująca na starych wzorcach sprawdzonych i utartych. To smutne uważa architekt szczecin. Warto to zmieniać a nie stawiać identyczne bloki czy wieżowce na zasadzie byle do góry, bo im wyżej tym lepiej. Czym szerzej tym wygodniej, architektura to skomplikowana sprawa nastąpiło wyczerpanie formy i inspiracji, przesycenie kształtów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architektura współczesna
Nick: