• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 7430
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2011-11-18 13:43:59

 

Architekt urbanistaMiasto stało się centrum kultury i rozwoju. Wynika to z bardzo dynamicznego rozwoju cywilizacji a co za tym idzie także miast bo stały się one centrum zarabiania pieniędzy czego nie da się powiedzieć o wsi.

 

Urbanistyka to inaczej nauka o mieście, architekt urbanista to inaczej projektant zabudowań miejskich i miast ich zagospodarowania przestrzennego, architekt szczecin dobrze to wie. Jego specjalizacja jest bardzo szeroka i wszechstronna. Nie da się jej objąć jednym słowem czy zdaniem, obejmuje projektowanie budynków na potrzeby miasta oraz całości zabudowy miejskiej wraz z krajobrazem miejskim.

 

To bogata dyscyplina pełna niespodzianek i wyzwań. Zmienia to całkowicie kształt sprawy co rozumie architekt szczecin. To bardzo trudna dyscyplina potrzebna do niezwykłych działań jakim jest projektowanie zabudowań miejskich. Do tego zabudowa miejska to niesamowicie wszechstronna dyscyplina, składa się z przeróżnych form kształtowania przestrzeni miejskiej i jej form oraz otaczających ją budynków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architekt urbanista
Nick: