• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 227
  • Dzisiaj jest 23 czerwca 2021 r.
  • Jest to 173 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 192 dni.

Dodany: 2012-03-01 08:45:14
 

Zadania architekta w procesie ochrony zabytkówDziś trudno nie obejść się w procesie ochrony zabytków bez sporządzenia odpowiedniej dokumentacji. Każdy architekt szczecin wie doskonale czym taka dokumentacja musi się charakteryzować oraz jakie cechy posiadać, aby następnie istniała możliwość wcielenia projektu w życie.

 

Tutaj kluczową rolę odgrywać będą oczywiście pomiary każdego konserwowanego elementu a więc wykonanie nawet ich gdy mowa o najmniejszych nawet szczegółach. Tylko w taki sposób architekt szczecin będzie w stanie określić zakres prac do wykonania przy danym zabytku. Jego rola nie kończy się więc tylko na dokonaniu pomiarów.

 

Jego zadaniem będzie również wcielenie naszkicowanego projektu w życie a tym samym przystąpienie do jego konserwacji. Ochrona zabytków to więc temat dosyć trudny dla wszystkich , którzy stykają się z nim po raz pierwszy. Nikt kto nie posiada na ten temat wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich urządzeń których zadaniem będzie usprawnienie pracy jak właśnie architekt szczecin nie powinien w ogóle zabierać się za ochronę zabytków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zadania architekta w procesie ochrony zabytków
Nick: